دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی اختصاصی دکتری ۱۴۰۰

به اطلاع داوطلبان محترم آزمون اختصاصی دکتری سال ۱۴۰۰ دانشگاه معارف اسلامی می‌رساند:
کارت ورود به جلسه آزمون ورودی اختصاصی دکتری سال ۱۴۰۰ روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ مهر ۱۴۰۰ فقط از طریق سایت دانشگاه معارف اسلامی از طریق این لینک قابل دریافت خواهد بود؛ لطفاً از تماس یا مراجعه حضوری به دانشگاه، جهت دریافت کارت ورود به جلسه جداً خودداری فرمایید.
لازم به ذکر است این آزمون به صورت حضوری در روز جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ رأس ساعت ۸:۰۰ صبح در دانشگاه قم به آدرس: «قم ـ انتهای بلوارامین ـ بلوار الغدیر ـ بعد از شهرک قدس ـ دانشگاه قم ـ کتابخانه مرکزی (برادران) دانشکده حقوق (خواهران)» برگزار خواهد گردید و درب سالن امتحانات رأس ساعت ۷:۳۰ صبح بسته خواهد شد.

 

راهنمای شرکت در آزمون ورودی اختصاصی دکتری دانشگاه معارف اسلامی سال ۱۴۰۰

پاسخنامه‌ها و نکاتی مهم در مورد آن

در جلسه آزمون به ازای هر ماده امتحانی یک پاسخنامه به داوطلبین داده می‌شود. در صفحه اول پاسخنامه شماره داوطلبی و تصویر داوطلب وجود دارد که در ذیل آن بارکد منحصر بفرد هر داوطلب می‌باشد. در قسمت مستطیل بالای پاسخنامه نباید چیزی نوشت یا علامتی گذاشت و نیز بارکدهای موجود در برگه مطلقاً نباید مخدوش گردد؛ در صورتی که داوطلب بارکدهای بالای پاسخنامه را مخدوش کند، نمره صفر منظور خواهد گردید و اعتراضی وارد نخواهد بود.

 

طرز پاسخ دادن به سؤالات

ـ داوطلب به محض دریافت پاسخنامه لازم است نام خانوادگی و نام خود را با نام و نام خانوادگی روی پاسخنامه و نیز شماره داوطلبی مندرج در پاسخنامه را با شماره صندلی و شماره مندرج در کارت ورودی خود مقایسه کند و در صورت مشاهده تفاوت، بی‌درنگ موضوع را به نزدیک‌ترین مراقب در جلسه اطلاع دهد و موضوع را پیگیری نماید تا اختلاف برطرف شود.
ـ این آزمون، تشریحی است؛ داوطلب باید پاسخنامه را فقط با خودکار آبی یا مشکی تکمیل نماید و جواب دادن به سؤالات با مداد یا خودکار قرمز و سبز، تخلف محسوب می‌شود.
– به هر داوطلب برای هر ماده امتحانی، پاسخنامه جداگانه ای تحویل داده می‌شود؛ به‌هیچ‌وجه جواب دو ماده امتحانی را در یک پاسخنامه ننویسید؛ در صورتی که پاسخ ها مربوط به ماده امتحانی درج شده در پاسخنامه نباشد، نمره صفر منظور می‌گردد و هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.

 

زمان و مکان اجرای آزمون

امتحان رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ در دانشگاه قم به آدرس : « قم ـ انتهای بلوارامین ـ بلوار الغدیر ـ بعد از شهرک قدس ـ دانشگاه قم ـ کتابخانه مرکزی (برادران) دانشکده حقوق (خواهران)» برگزار می‌گردد و درب سالن امتحانات رأس ساعت ۷:۳۰ صبح بسته خواهد شد.

 

تذکرات مهم

– داوطلب باید علاوه بر کارت ورودی، شناسنامه عکسدار یا کارت ملی، چند خودکار و سنجاق به همراه داشته باشد.
– از آوردن وسایل اضافی مانند ساک دستی، کتاب، جزوه، تلفن همراه، تبلت و… به جلسه آزمون جداً خودداری فرمایید؛ در صورت مشاهده، تقلب محسوب گردیده و با متخلف برابر با ضوابط برخورد خواهد شد.
– خارج نمودن ملزومات آزمون (پاسخنامه یا دفترچه سؤالات) از جلسه آزمون، تخلف محسوب شده و با داوطلبین متخلف، طبق ضوابط برخورد خواهد شد.

 

برنامه زمانی برگزاری آزمون

 

رشته

۱۰:۰۰ ـ ۸:۰۰ ۱۲:۳۰ ـ ۱۰:۳۰ ۱۶:۳۰ ـ ۱۴:۳۰

۱۹:۰۰ ـ ۱۷:۰۰

معارف قرآن و حدیث

تفسیر قرآن

ادبیات عرب تخصصی

علوم قرآن

روش‌شناسی تفسیر

تفسیر نهج‌البلاغه

ادبیات عرب

زبان انگلیسی

(۱۸:۰۰ – ۱۷:۰۰)

انقلاب اسلامی

اندیشه سیاسی در اسلام و غرب

حقوق اساسی ج.ا.ا

تحولات سیاسی اجتماعی ایران

انقلاب اسلامی ایران

جامعه‌شناسی سیاسی

ادبیات عرب

زبان انگلیسی

(۱۸:۰۰ ـ ۱۷:۰۰)

اخلاق اسلامی

فلسفه اخلاق

عرفان اسلامی

اخلاق اسلامی

کلام اسلامی

فلسفه اسلامی

ادبیات عرب

تفسیر قرآن

زبان انگلیسی

تاریخ و تمدن اسلامی

تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

تاریخ عمومی جهان

تاریخ اسلام و تشیع

کلام اسلامی

تاریخ و تمدن از منظر قرآن

ادبیات عرب

زبان انگلیسی

(۱۸:۰۰ ـ ۱۷:۰۰)

مبانی نظری اسلام

کلام جدید

منطق

تفسیر

کلام اسلامی

فلسفه اسلامی

ادبیات عرب

فلسفه غرب

زبان انگلیسی

 

 

دریافت راهنمای آزمون

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی اختصاصی دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه معارف اسلامی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *