اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری دانشگاه معارف اسلامی سال ۱۳۹۸

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری ۱۳۹۸ رشته مدرسی معارف اسلامی دانشگاه معارف اسلامی، بدین وسیله اسامی قبول شدگان نهایی به ترتیب گرایش و نام خانوادگی به شرح ذیل اعلام می گردد. پذیرفته شدگان نهایی می بایست در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۹ و ۳۰ دی ۱۳۹۸ در ساعات اداری، به همراه مدارک ذیل، برای ثبت نام و انتخاب واحد به آدرس : قم، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۲، دانشگاه معارف اسلامی، طبقه اول، بخش آموزش دکتری (جناب آقای مهربخش) مراجعه نمایند. تلفن تماس: ۳۲۱۱۰۲۰۱ – ۰۲۵

بدیهی است عدم ارائه مدارک، در تاریخ مقرر، به منزله انصراف از شرکت در دوره تلقی گردیده و فرد بعدی جایگزین خواهد شد.

لازم به ذکر است ثبت نام در این مرحله به صورت مشروط بوده و ثبت نام نهایی منوط به اعلام نظر گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و احراز سایر شرایط می‌باشد.

 

مدارک لازم برای ثبت نام ورودی های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۸ :

 1. اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا سطح سه حوزه علمیه و یا خبرگان بدون مدرک (مرتبه مربی).
 • تبصره : افرادی که مدرک کارشناسی ارشدشان غیر از مدرسی معارف اسلامی است، ملزم به ارائه اصل و تصویر مدرک اتمام کفایتین (پایه ده کتبی) نیز می باشند.
 1. اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی یا سطح دو حوزه علمیه.
 2. چهار قطعه عکس (۳*۲) و یک قطعه عکس (۴*۳) (جدید، زمینه سفید و پشت نویسی شده)
 3. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک دوره)
 4. اصل و تصویر کارت ملی (یک دوره)
 5. اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید (یک دوره)
 6. تعهد محضری مبنی بر تدریس در گروه معارف اسلامی به میزان دو برابر زمان تحصیل.

این تعهد نامه از هر دفتر خانه‌ رسمی (قم و شهرستان) قابل قبول است؛ دریافت تعهدنامه PDF / Word

 1. داوطلبانی که با استفاده از سهمیه مربیان پذیرفته شده اند، ثبت نام و تحصیل شان تنها با موافقت دانشگاه مربوطه امکان پذیر می باشد و تابع قوانین جاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و منوط به انعقاد قرارداد جهت پرداخت هزینه تحصیلی خواهد بود؛ در صورتیکه موارد ذکر شده محقق نشود، از ثبت نام و تحصیل شان ممانعت به عمل خواهد آمد. برای دریافت فرم مربوط به پذیرفته شدگان با سهمیه مربی اینجا کلیک نمایید.

 

– تذکر مهم : مربیانی که با سهمیه آزاد قبول شده اند، ثبت نام و ادامه تحصیل شان تنها با ارائه نامه موافقت دانشگاه خود، امکان پذیر خواهد بود، در غیر اینصورت از ثبت نام و تحصیل شان ممانعت به عمل خواهد آمد. برای دریافت فرم مربوط به پذیرفته شدگان مربی با سهمیه آزاد اینجا کلیک نمایید .

 1. اصل و تصویر گواهی مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ها (هیأت علمی، ایثارگران، رزمندگان، بورس و …)؛ این بند، مختص افرادی است که از سهمیه ها استفاده کرده اند.
 2. آخرین حکم کارگزینی (مخصوص اعضای هیأت علمی که می بایست رسمی آزمایشی و یا رسمی قطعی باشند).
 3. تحویل یک فقره چک در وجه دانشگاه معارف اسلامی یا سفته، جهت تضمین تعهدات (پنجاه میلیون ریال، بدون تاریخ)؛ چک تضمین یا سفته، پس از فارغ التحصیلی، به دانشجو برگردانده می شود. (صاحب چک، فردی به غیر از خود دانشجو نیز می تواند باشد)

 

تذکرات مهم :

 1. در هر زمان مشخص شود داوطلب پذیرفته شده حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط عمومی و اختصاصی نمی‏ باشد، در هر مرحله (ثبت نام، شرکت در آزمون، پذیرش، حین تحصیل در دانشگاه و…) از ادامه کار محروم خواهد شد و هیچ اعتراضی نیز وارد نخواهد بود.
 2. تمام مدارک تحصیلی ارائه شده توسط پذیرفته شدگان می بایست مورد تأیید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی و یا مرکز مدیریت حوزه های علمیه باشد.‌
 3. پذیرفته شدگان، ورودی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ (بهمن ۹۸) می باشند.
 4. شروع ترم آموزشی دانشجویان جدید الورود دکتری، چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ می باشد و عدم حضور دانشجو در کلاس، غیبت محاسبه خواهد شد.
 5. پذیرفته شدگان می بایست سطح سه یا کارشناسی ارشد خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۸ به اتمام رسانده باشند؛ در غیر اینصورت قبولی شان کأن لم یکن تلقی می گردد و هیچ اعتراضی نیز وارد نخواهد بود.
 6. پذیرفته شدگانی که مدرک سطح سه یا کارشناسی ارشد خود را نمی توانند تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۸ تکمیل کنند یا قصد انصراف دارند، حتماً با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۰۱ – ۰۲۵ تماس حاصل نمایند و موضوع را به جناب آقای مهربخش اطلاع دهند تا افراد ذخیره، جایگزین گردند؛ لازم به ذکر است عدم حضور فرد در تاریخ مقرر برای ثبت نام نیز به منزله انصراف بوده و هیچ اعتراضی در این زمینه پذیرفته نخواهد شد.
 7. در صورتیکه مدرک سطح سه یا کارشناسی ارشد فرد پذیرفته شده، تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۸ تکمیل نشود و برای ثبت نام اقدام کند، مطابق با قوانین وزارت علوم با او برخورد خواهد شد (اخراج، جریمه و …).
 8. چنانچه هنگام ثبت نام، یکی از مدارک یاد شده ناقص باشد، ثبت نام به عمل نخواهد آمد و فرد واجد شرایط دیگری جایگزین می گردد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.
 9. پذیرفته شدگان محترم، در صورت هرگونه سؤال یا ابهام می توانند با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۰۱ – ۰۲۵ جناب آقای مهربخش، تماس حاصل فرمایند.

 

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری ۱۳۹۸ دانشگاه معارف اسلامی

اشتراک گذاری پست